با استفاده از لوسترهای چلچراغ مانند،می توانید حالت تجملی را به دکوراسیون داخلی خود ببخشید استفاده از لوسترهای چلچراغ مانند،به خوبی می توانند حالت تجملی را به فضای دکوراسیون داخلی خود ببخشند. اما در خرید آنها ارتفاع سقف را نیز در نظر داشته باشید. 

 ترکیب رنگ طلایی با رنگ های خنثی جلوه ی بی نظیر و لوکسی به فضاهای شما می بخشند ترکیب رنگ طلایی با هر رنگی به خصوص رنگ های خنثی جلوه ی بی نظیر و لوکسی به فضاهای داخلی شما می بخشند، این رنگ می تواند به عنوان یکی از لوازم و وسایل و یا در دکوراسیون شما بدرخشد . انتخاب یک فرش با طرح اصیل در ترکیب با مبلمان خاص در لوکس شدن فضای شما تاثیر به سزایی دارد

چگونه خانه ای لوکس داشته باشیم ؟

انتخاب مناسب یک فرش با طرح اصیل در ترکیب با یک مبلمان خاص می تواند در لوکس شدن فضای شما تاثیر به سزایی داشته باشد.  چوب های کنده کاری شده به خوبی می توانند فضای شما را متفاوت جلوه دهند، می توانید به عنوان یک میز یا صندلی و یا آینه و کنسول استفاده کنید .

 استفاده از سنگ های طبیعی با نقوش خاص حال و هوای لوکسی به فضای شما می بخشند استفاده از سنگ های طبیعی به خوبی می توانند حال و هوای لوکسی به فضای شما ببخشند،

به خصوص استفاده از سنگ های طبیعی با نقوش خاص در سرویس بهداشتی یا آشپزخانه برای این منظور بسیار مناسب اند.  استفاده از مجسمه ها در ابعاد بزرگ حال و هوای عمارت های مجلل را به فضای شما می بخشند.

ایده های خلاقانه در دکوراسیون منزل

استفاده از مجسمه ها در ابعاد بزرگ حال و هوای کاخ ها و عمارت های مجلل را به فضاهای داخلی شما می بخشند، این مجسمه ها می توانند در هر فضایی همانند راهروها، پاگرد پله ها و… قرار گیرند.  انتخاب نوع، طرح و رنگ کاغذدیواری و استفاده از کاغذ دیواری با طرح و بافت خاص به خوبی می تواند حالت فضایی شما را به حالت لوکس تغییر دهد،

انتخاب نوع طرح و رنگ مناسب به خوبی در این زمینه کارساز خواهد بود.  رنگ ها برای ایجاد حسی لوکس و سنگین در فضا نقش مهمی بازی می کنند. بعضی رنگ ها مثل بنفش، آبی درباری، طلایی، نقره ای، مشکی، قرمز مایل به قهوه ای و… حسی از تجمل و اصالت را در خود دارند.
راهکارهای زیبایی منظر دکوراسیون داخلی

استفاده از خز و یا پارچه هایی با پوست حیوانات ایجاد حس تجمل و لوکس بودن را می دهد استفاده از خز و یا پارچه هایی با طرح و رنگ پوست حیواناتی مثل مار، ببر و پلنگ و … همیشه از جانب طراحان مد و دکوراتورهای داخلی برای ایجاد احساس تجمل و لوکس بودن در حین ظرافت و زیبایی به کار گرفته می شود.
 جزئیات تزئینات داخلی، با وجود اینکه شاید کمتر به چشم می آیند تاثیرات بسیار بزرگی در یک فضا دارند جزئیات تزئینات طراحی داخلی مثل درب ها، قرنیز و دیوار کوب های چوبی، گچ بری های هنرمندانه، تزئینات شومینه یا حتی دستگیره های کمدها با وجود اینکه شاید به نظر برسد که کمتر به چشم می آیند تاثیرات بسیار بزرگی در برداشت شما از یک فضای دارند.

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…