خانه ای شیک مدرن و چیدمان متنوع آرزوی هر کسی است اما ترس هزینه های گزاف تغییر دکوراسیون خیلی ها را از این کار بازمیدارد. در این مقاله رازهایی از چیدمان دکوراسیون داخلی منزل را برای شما فاش می کنیم که دوستدار جیب شماست و بسیاری از هزینه های گزاف و اضافی شما را می کاهد. پنج راز ابتدایی دکوراسیون داخلی را در این مقاله برای شما بازگو می کنیم.

راز اول: شناسایی سبک و سلیقه خود

به نمایشگاههای مختلف دکوراسیون داخلی سر بزنید. در اینترنت به جست و جو بپردازید و ایده جمع کنید. سعی کنید عکس های زیادی از انواع سبک های دکوراسیون داخلی ببینید تا سلیقه خود را بهتر بشناسید. به فروشگاههای دکوراسیون داخلی سر بزنید و نمونه متریالهای موجود را جمع کنید، سپس با اطلاعاتی که جمع کردید سبک خود را انتخاب کنید (مدرن، کلاسیک، لوکس، راحتی و….). زمانی که سلیقه خود را به خوبی بشناسید، می توانید به تنهایی دکوراسیون داخلی منزل رویایی خود را به واقعیت بدل کنید.

راز دوم: نگاهی به جیب مبارک بیاندازید

توجه به جیب برای تعیین بودجه دکوراسیون داخلی برای همه امری ضروری است. می توانید به مغازه هایی که اجناس خود را با تخفیف ارائه می دهند مراجعه کنید تا پولتان را پس انداز کنید.

راز سوم: اولین مکان برای شروع تغییر دکوراسیون، ورودی خانه است

دکوراسیون داخلی منزل شما باید بگونه ای باشد که با اولین نگاه بتوان سبک آن را فهمید. از صندوق ها و سبد های دکوراتیو برای کلیدها و قبض ها استفاده کنید. از آینه، گل و میزهای متناسب با اندازه ورودی منزلتان برای خوش آمد گویی و دعوت مهمان به داخل خانه استفاده کنید. آینه فضای ورودی را با شکوه تر می کند، کافیست به اتاقها و انباری خود سر بزنید مطمئناً می توانید گلدانها و آیینه های زیبایی برای تزئین ورودی منزلتان استفاده کنید.

راز چهارم: به مبلمان منزلتان عمری دوباره ببخشید

با پارچه های متنوع، کاورهای پارچه ای موقت تهیه کنید تا برای هر فصل فضای جدیدی در دکوراسیون داخلی خانه شما خلق کند.

راز پنجم: چیدمان مبلمان منزلتان را تغییر دهید

باور کردنش شاید دشوار باشد اما تغییر چیدمان مبلمان می تواند فضای منزلتان را متحول سازد. در منزلتان دنبال یک نقطه کانونی بگردید، این نقطه می تواند شومینه، دیوار تلویزیون و یا یک منظره خوب باشد، مبلمان را حول نقطه کانونی بچینید. برخی از وسایل خود را سه طلاقه کنید تا فضای باز و دلپذیرتری برای زندگی داشته باشید.

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…