ایده هایی خلاقانه برای بزرگ نمایی اتاق خواب کوچک

تمام فضاهای کوچک را ساکن نام ببر! آپارتمان های شهرهای بزرگ،محصول طرح بندی خانه ها و فضاهای مدرن هستند که همه چیز را در مقیاس کوچک تولید می کند. اگر شما مشغول چیدن اتاق خوابی هستید ولی فکر می کنید فضای کافی برای چیدمان ندارید، اینجا جای خوبی هست که آمده اید. ما تعدادی ایده برای اتاق های نقلی کوچک داریم که به شما ثابت می کند فضاهای کوچک هم می توانند شیک چیده شوند.

ایده های مربوط به طراحی لوکس به شما می گوید که شما نیاز دارید ناحیه ای مخصوص نشستن، دفتر کار کوچک و تخت سایز بزرگ(king) در اتاق خوابتان داشته باشید، این در حالتی است که شما نباید فراموش کنید کارکرد اصلی اتاق خواب بوجود آوردن فضایی برای استراحت کردن و دوباره شارژ شدن برای شماست. همچنین لازم نیست فضای بیش از حد زیبایی را به این کار اختصاص دهید.

در واقع اتاق خواب شما می تواند موهبتی باشد برای اینکه شما خواب بهتری تجربه کنید. "انجمن خواب آمریکا" پیشنهاد داده اند که فعالیت های محرک زا را بهتر است خارج از اتاق خواب نگه داریم. هشدار آن ها این است که مزاحم هایی مثل تلویزیون، اینترنت و کار می توانند الگوی خواب شما را به هم بزند. بنابراین هرچه کار و فعالیت های متفرقه ی کمتری در رختخوابتان انجام دهید، به خواب بیشتری می توانید دست یابید. طراحی و چیدمانی که با این شرایط می تواند مناسب باشد چگونه می تواند باشد؟

در اینجا 10 ایده برای اتاق خواب های کوچک داریم و نکاتی را بیان می کنیم که به شما کمک می کند فضای خوابی را بوجود آورید که از بُعد مساحت کوچک ولی از بُعد استایل و چیدمان بزرگ به نظر می رسد.

1)رنگ های روشن و درخشان استفاده کنید

رنگ سفید رنگی گران قیمت ولی با کاربرد بالایی برای اتاق خواب های کوچک می تواند باشد. این رنگ کمک می کند که فضا در هم و بر هم و شلوغ به نظر نیاید. استفاده از رنگ سفید و به طور کلی رنگ های روشن، کمبود فضای وسیع، دیوار و پنجره های بزرگ را با روشن نشان دادن فضا، کمتر به چشم می آورد.

ادامه را در مطلب بعدی بخوانید.....

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…