سالن نشیمن بزرگ و طرح سلطنتی: خانه‌های بسیار بزرگ و سلطنتی، خصوصا بخاطر ارتفاع بالای سقف، نیازمند سایز بزرگتری از لوسترها نظیر لوسترهای برنزی هستند. لوستر برنزی آویز می‌تواند گزینه‌ای مناسب برای این خانه‌ها باشد. خصوصا اگر راه‌پله‌ فلزی یا مبلمان فرفروژه در این خانه موجود باشد، یک لوستر برنزی حکم مکمل را دارا خواهد بود.

اما اگر بخواهید در همان دکوراسیون سلطنتی، از لوستری استفاده کنید که فضا را امروزی‌تر نشان دهد، می‌توانید بجای استفاده از لوستر برنزی کلاسیک، یا از لوسترهای برنزی با طرح‌های خلاقانه و مدرن‌تر استفاده کنید یا به سراغ لوسترهای کریستالی فوق ظریف و مدرن بروید. چیزی که حالتان را عوض خواهد کرد.

اتاق خواب:

اتاق خواب کودک و نوجوان با چیدمان ساده: اتاق خواب در وهله اول محل استراحت و آرامش فرد است. برای کودکان این موضوع اهمیت بیشتری می‌یابد، چرا که چیدمان و رنگهای اتاق تاثیر بسزایی در روحیه کودکان دارد. استفاده از لوسترهای برنزی برای اتاق خواب به ویژه اتاق خواب کودکان خیلی مناسب نیست. اگر می‌خواهید اتاق کودک یا نوجوان شما دارای فضایی ساده، شاد و دلپذیر باشد، از لوسترهای فانتزی پارچه‌ای یا کاغذی استفاده کنید و به فکر تهیه لوستر برنزی برای این اتاق نباشید.

اتاق خواب کودک و نواجوان با طرح مدرن: خیلی از پسربچه‌ها عاشق طرح‌های فضایی، دریایی یا مسابقه‌ای هستند. دوست دارند تخت‌خوابشان مثل یک ماشین یا کشتی باشد. برای چنین اتاقی، مسلما نمی‌شود از یک لوستر کریستالی یا لوستر برنزی استفاده کرد، بایستی یک لوستر کاملا مدرن سفارش بدهید که با دیگر اجزای اتاق همخوان باشد و شاید استفاده از لوستر برنزی برای این دکوراسیون خیلی مناسب به نظر نیاید.

ادامه را در مطلب بعدی بخوانید.....

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…